Budowanie kariery zawodowej uczniów technikum

Rusza rekrutacja do projektu „Budowanie kariery zawodowej uczniów technikum” o numerze 2022-1-PL01-KA121-VET-000068120 w ramach programu ERASMUS+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe.

Głównym celem projektu jest doskonalenie oraz podnoszenie kompetencji zawodowych uczniów poprzez realizację zagranicznych praktyk zawodowych w Hiszpanii. Zagraniczne praktyki umożliwią uczniom zapoznanie się z europejskimi standardami pracy oraz nowymi osiągnięciami technologicznymi.

W ramach projektu 22 uczniów kl. II i III PZS w Redzie pod opieką 3 nauczycieli, pojedzie na praktyki zawodowe do Hiszpanii (Alicante):

• technik grafiki i poligrafii cyfrowej (10 osób)
  • technik reklamy (8 osób)
  • technik architektury krajobrazu (4 osoby)

W załączeniu można znaleźć regulamin rekrutacji oraz formularz rekrutacyjny, wskazujące szczegółowe zasady i kryteria rekrutacji, a także procedury, które kandydaci powinni przejść celem zgłoszenia się do udziału w projekcie.