Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Uczniowie I klas przychodzą na rozpoczęcie roku szkolnego w strojach galowych.

Uczniowie pozostałych klas przychodzą na rozpoczęcie roku szkolnego w pełnym umundurowaniu.

Na terenie szkoły – w częściach wspólnych (korytarze, toalety, klatki schodowe itp.) – uczniowie i nauczyciele zakrywają usta i nos.

HARMONOGRAM

LP KLASY WYCHOWAWCA Inauguracja roku szkolnego z Dyrektorem

(boisko)

Spotkanie z Wychowawcą

Godzina i Sala

1.  1 A LO
klasa policyjna
Krause Paulina 8.00 8.30 1A
2.  1 B LO
klasa wojskowa
Kalinowski Ireneusz 8.00 8.30 3A
3.  1 AT
reklama
Wasielke Lidia 10.00 10.30 106B
4.  1 BT
porty i terminale
Wołosewicz Gabriel 8.00 8.30 3B
5.  1 CT
grafika/realizacja nagłośnień
Roczniewska Maria 10.00 10.30 6B
6.  1 DT
architektura krajobrazu/grafika
Tesmer Angelika 10.00 10.30 2A
7.  1 ET
porty i terminale
Domarus Ewa 8.00 8.30 2B
8.  2 AG Saczewski Wojciech 12.00 4A
9.  2 BG Ronowicz Sylwia 12.00 101A
10.          2 ATG Majewicz Magda 12.00 105B
11.          2 BTG Piórkowski Kamil 12.00 106B
12.          2 CTG Macek Ewa 12.00 1A
13.          2 APLO Czerska Maria 12.00 201A
14.          2 BPLO Stańczyk Krystian 12.00 DA
15.          2 ATP Lewandowska Anna 13.00 3A
16.          2 BTP Treder Katarzyna 13.00 2A
17.          2 CTP Klawikowska Małgorzata 13.00 102B
18.          2 DTP Zakrzewska Iwona 13.00 2B
19.          3 AT Klein-Szalkowska Joanna 13.00 5B
20.          3 BT Gzik Aneta 12.00 203A
21.          3 CT Liżewska Anna 13.00 202A
22.          3 DT Ślepowrońska Iwona 13.00 204A
23.          3 ET Siniecka Joanna 13.00 102A
24.          3 ALO Sokołowska Dorota 13.00 CA
25.          3 BLO Siepetowska Agnieszka 13.00 FA
26.          4 AT Paupa Danuta 14.00 7B
27.          4 BT Wołosewicz Gabriel 14.00 3B
28.          4 CT Kortus Barbara 14.00 103B
29.          4 DT Ogoenwema Jowita 14.00 1B
30.          4 ET Hoppe-Darznik Iwona 14.00 101B
31.          I LODD Wysocka Aleksandra Rozpoczęcie roku szkolnego oraz spotkanie z Opiekunem na pierwszym zjeździe
32.          II LODD Krawczuk Natalia
33.          III LODD Tomaszewska Magdalena