SKŁAD SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

We wrześniu w naszej szkole odbyły się demokratyczne wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego. Było to dla całej społeczności szkolnej bardzo ważne wydarzenie, w którym uczniowie świadomie dokonali wyboru swoich przedstawicieli.

Wybory władz Samorządu Uczniowskiego były żywą lekcją demokracji. Uczniowie mieli okazję zaproponować swoje działania we wspólnym, szkolnym  środowisku oraz poznać moc oddanego w demokratycznych wyborach głosu.

Mamy zaszczyt ogłosić, iż w tym roku przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Szymon Lessnau. Wiceprzewodniczący Samorządu Uczniowskiego, to Natalia Myk i Kamil Narolski.

Nowy Samorząd ma wiele ciekawych pomysłów i planuje aktywnie uczestniczyć w życiu szkoły.