Kadra szkoły

Lp Imię i nazwisko nauczyciela Nauczane przedmioty
1.         BELA WOJCIECH Historia, historia sztuki, WOK
2.         BOGALECKA BEATA Biologia
3.          BURDA MONIKA Psycholog
4.         BRZESKA AGATA Biologia
5.         CALIK WOJCIECH Matematyka, informatyka
6.          CHUDZIK MONIKA Jęz. polski
7.          CZAJKOWSKA EWA Biblioteka
8.         FORMELLA LECH Geodezja
9.         GATZ AGNIESZKA Jęz. angielski
10.      GORAJSKI ANDRZEJ Wych. fizyczne
11.      HOPPE-DARZNIK IWONA Jęz. polski         
12.      IDZIAK-CIESIELSKA MARZENA Matematyka
13.      JAGIEŁŁO AGNIESZKA Jęz. hiszpański
14.     ST.CHOR. REZ. KALINOWSKI IRENEUSZ Wych. fizyczne, EDB, edukacja wojskowa
15.      KLEIN-SZALKOWSKA JOANNA Jęz. niemiecki
16.      KMDR PPOR. REZ. KOHNKE PIOTR Wych. fizyczne
17.     KORTUS BARBARA Grafika komputerowa, przed. zawod.
18.     LASKOWSKI STANISŁAW Porty i terminale, przed. zawod.
19.     LEWANDOWSKA ANNA Architektura krajobrazu, przed.zaw.
20.     MACEK EWA Język angielski
21.     NOWICKA-KLIMOWICZ DOROTA Historia, WOS
22.     OGOENWEMA JOWITA Język angielski
23.      PALIWODA JUSTYNA Grafika komputerowa, przed. zawod.
24.     PAUPA DANUTA Jęz. polski         
25.     PUZIO TADEUSZ EDB
26.      RONOWICZ SYLWIA Doradca zawodowy
27.     SIEPETOWSKA AGNIESZKA Historia, WOS
28.     SOKOŁOWSKA DOROTA Wych. fizyczne
29.     SZMIDTKA SEBASTIAN Geodezja
30.     SZPONIKOWSKA ANNA Reklama, przed.zaw.
31.     TOMASZEWSKA MAGDALENA Matematyka, fizyka, zasady akustyki i elektroakustyki
32.     WOLSZCZAK KATARZYNA Język angielski
33.     WOŁOSEWICZ GABRIEL Porty i terminale, Reklama, przed.zaw.
34.     ZEGZUŁA LUDWIK Religia
35.     ZALEWSKA MARZENA Geografia
36.     FALKOWSKA ANGELIKA Matematyka
37.     GIERSZEWSKA ANETA pedagog
38.     GZIK ANETA matematyka
39.     DOMINIUK BARBARA fizyka
40.     KLAWIKOWSKA MAŁGORZATA Grafika komputerowa, reklama, przed. zawod.
41.     LIŻEWSKA ANNA Grafika komputerowa, reklama, przed. zawod
42.     KOWALSKI ARKADIUSZ Język angielski
43.     NAWROT MACIEJ religia
44.     RENKIEWICZ IWONA Architektura krajobrazu, przed.zaw.
45.     RYNKIEWICZ MARCIN Język angielski
46.     SINIECKA JUSTYNA geografia
47.     SOCZÓWKA- LATOSIŃSKA MAGDALENA Język polski
48.     STAŃCZYK KRYSTIAN Historia, HIS
49.     ŚLEPOWROŃSKA IWONA reklama, przed. zawod
50.     TREDER KATARZYNA Język rosyjski
51.     URASIŃSKA MARIA chemia
52.     ZAWADZKI ARTUR Porty i terminale, Reklama, przed.zaw.