Kadra szkoły

 

lp Nazwisko i imię stanowisko
1 Bekisz Gabriela n-l przedmiotów zawodowych – geodezja
2 Bogalecka Beata n-l biologii
3 Burkowski Paweł n-l edukacji policyjnej
4 Calik Wojciech n-l matematyki
5 Chudzik Monika n-l j. polskiego
6 Czerska Maria n-l chemii
7 Darznik- Maszota Karolina n-l historii, HIS
8 Dominiuk Barbara n-l fizyki
9 Drotlew Anna n-l matematyki
10 Formella Lech n-l przedmiotów zawodowych – geodezja
11 Gorajski Andrzej n-l wychowania fizycznego
12 Graczyk Danuta n-l j. rosyjskiego
13 Gzik Aneta n-l matematyki
14 Hoppe-Darznik Iwona n-l j. polskiego
15 Idziak-Ciesielska Marzena n-l matematyki
16 Jagiełło Agnieszka n-l j. hiszpańskiego
17 Kalinowski Ireneusz n-l wychowania fizycznego
18 Klawikowska Małgorzata n-l przedmiotów zawodowych – grafika
19 Klein-Szalkowska Joanna n-l j. niemieckiego
20 Kohnke Piotr n-l wychowania fizycznego
21 Kortecka Natalia n-l geografii
22 Kortus Barbara n-l przedmiotów zawodowych – grafika
23 Kosiński Przemysław n-l przedmiotów zawodowych – porty i terminale
24 Krajewska Ewa n-l przedmiotów zawodowych – reklama
25 Krajkowska Kinga wicedyrektor, n-l j. polskiego, WOK
26 Krause Paulina n-l j. angielskiego
27 Krawczuk Natalia n-l geografii, biologii
28 Lewandowska Anna n-l przedmiotów zawodowych – architektura krajobrazu
29 Liżewska Anna n-l przedmiotów zawodowych – grafika
30 Macek Ewa n-l j. angielskiego
31 Majewicz Magda n-l j. angielskiego
32 Marczewska Katarzyna n-l bibliotekarz
33 Mruczkowski Henryk ksiądz n-l religii
34 Napiórkowski Kazimierz n-l matematyki
35 Nowakowska Danuta n-l biologii, przyrody
36 Nowicka-Klimowicz Dorota dyrektor, n-l historii
37 Ogoenwema Jowita n-l j. angielskiego
38 Paliwoda Justyna wicedyrektor,

n-l przedmiotów zawodowych – grafika

39 Pałkowska Joanna n-l pedagog szkolny
40 Paupa Danuta n-l j. polskiego
41 Piórkowski Kamil n-l wychowania fizycznego
42 Prusinowski Michał n-l j. polskiego
43 Puzio Tadeusz kierownik szkolenia praktycznego, n-l edukacji dla bezpieczeństwa
44 Renkiewicz Iwona n-l przedmiotów zawodowych – architektura krajobrazu
45 Reszka Aldona n-l przedmiotów zawodowych – architektura krajobrazu
46 Roczniewska Maria n-l przedmiotów zawodowych – grafika
47 Ronowicz Sylwia n-l doradca zawodowy
48 Rynkiewicz Marcin n-l j. angielskiego
49 Saczewski Wojciech n-l wychowania fizycznego
50 Siepetowska Agnieszka n-l historii, WOS, HIS
51 Siniecka Justyna n-l geografii
52 Sokołowska Dorota n-l wychowania fizycznego
53 Stachak Hanna n-l informatyki
54 Stańczyk Krystian n-l historii, WOS
55 Szmidtka Sebastian n-l przedmiotów zawodowych – geodezja
56 Szponikowska Anna n-l przedmiotów zawodowych – porty i terminale
57 Śledź Monika n-l psycholog szkolny
58 Ślepowrońska Iwona n-l przedmiotów zawodowych – reklama
59 Tesmer Angelika n-l plastyki, rysunku technicznego
60 Tomaszewska Magdalena n-l matematyki
61 Treder Katarzyna n-l j. rosyjskiego
62 Wanat Arkadiusz n-l instrumentoznawstwa i zasad muzyki
63 Wolszczak Katarzyna n-l j. angielskiego
64 Wołosewicz Gabriel n-l przedmiotów zawodowych – porty i terminale
65 Zakrzewska Iwona n-l j. niemieckiego
66 Zalewska Marzena wicedyrektor, n-l geografii
67 Zegzuła Ludwik n-l religii