2020-06-21 Wirtualny Jubileusz Olimpiady Kreatywności „Destination Imagination”

Nadszedł czas na wirtualne spotkanie z tysiącami młodzieży z całej Polski. Ten wyjątkowy konkurs w tym roku miał niecodzienną oprawę. Można było obserwować wydarzenie na żywo w Internecie. Nasza drużyna zachwyciła ekspertów otrzymując mnóstwo ciepłych opinii i bardzo wysoką punktację. Najwyżej oceniona została kreatywność historii rozgrywającej się w dwóch czasoprzestrzeniach oraz innowacyjność projektu przemieszczania się odważników. Wiele rozwiązań naszej drużyny zostało zaprezentowanych podczas Ceremonii Zamknięcia XV Jubileuszowej Olimpiady Kreatywności „Destination Imagination”. Uczniowie wzięli również udział w wyzwaniu bliźniaczym, gdzie wspólnie z drużyną „Meristema” z Rybnika pracowali nad stworzeniem wiersza. Dzięki ciężkiej pracy drużyny w całym sezonie, nasza szkoła uzyskała tytuł „Szkoły Kreatywności i Innowacji”.