WYCHOWAWSTWA 2023/2024
KLASY PIERWSZE
LP | KLASA | WYCHOWAWCA |
1. | 1 A
Klasa policyjna/klasa penitencjarna |
Wolszczak Katarzyna |
2. | 1 B
Klasa wojskowa OPW |
Stańczyk Krystian |
3. | 1 AT
Technik reklamy/technik realizacji nagrań |
Szulc Grzegorz |
4. | 1 BT
Technik eksploatacji portów i terminali / technik lotniskowych służb operacyjnych OPW |
Sienicka Justyna |
5. | 1cT
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej/technik geodeta |
Majewicz Magda
|
6. | 1dT
Technik architektury krajobrazu/ Technik fotografii i multimediów |
Klincewicz Dorota |
KLASY DRUGIE
LP | KLASA | WYCHOWAWCA |
1. | 2 A
Klasa policyjna |
Saczewski Wojciech |
2. | 2 B
Klasa wojskowa OPW |
Dziechciowska Aneta |
3. | 2 AT
Technik reklamy |
Czarnecka Angelika/Hadryś Justyna |
4. | 2 BT
Technik eksploatacji portów i terminali OPW |
Paupa Danuta |
5. | 2cT
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej |
Zajkowski Paweł |
6. | 2dT
Technik architektury krajobrazu/technik geodezji |
Lach Zuzanna |
7. | 2eT
Technik fotografii i multimediów/technik grafiki i poligrafii cyfrowej |
Pałkowska Joanna |
8. | 2fT Technik eksploatacji portów i terminali/ technik lotniskowych służb operacyjnych | Stachnik Joanna |
KLASY TRZECIE
LP | KLASA | WYCHOWAWCA |
1. | 3 A
Klasa policyjna |
Kaczykowska Dominika |
2. | 3 B
Klasa wojskowa |
Siepetowska Agnieszka |
3. | 3 AT
Technik reklamy/technik nagłośnień |
Tomaszewska Magdalena |
4. | 3 BT
Technik eksploatacji portów i terminali |
Kosiński Przemysław |
5. | 3cT
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej |
Stanisz Maja |
6. | 3dT
Technik architektury krajobrazu/technik geodezji |
Drotlew Anna |
7. | 3eT
Technik fotografii i multimediów/technik grafiki i poligrafii cyfrowej |
Olszowiec Magdalena |
KLASY CZWARTE
LP | KLASA | WYCHOWAWCA |
1. | 4 A
Klasa policyjna |
Paulina Krause/ Uhleberg Estera |
2. | 4 B
Klasa wojskowa |
Ireneusz Kalinowski |
3. | 4 AT
Technik reklamy |
Lidia Wasielke/ Cichowska Longina/ Lidia Wasielka |
4. | 4 BT
Technik eksploatacji portów i terminali |
Gabriel Wołosewicz |
5. | 4 CT
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej/Technik realizacji nagłośnień |
Maria Roczniewska/ Kortus Barbara |
6. | 4 DT
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej / Technik architektury krajobrazu |
Angelika Tesmer
Dzienis Joanna |
7. | 4 ET
Technik eksploatacji portów i terminali |
Ewa Domarus |
KLASY PIĄTE na podbudowie szkoły podstawowej
LP | KLASA | WYCHOWAWCA |
1 | 5 ATP
Technik architektury krajobrazu/technik realizacji nagłośnień |
Anna Lewandowska/Kossler Ewelina/ Klein-Szalkowska Joanna |
2 | 5 BTP
Technik eksploatacji portów i terminali |
Katarzyna Treder |
3 | 5 CTP
Technik grafiki i poligrafii cyfrowej |
|
4 | 5 DTP
Technik reklamy/ Technik grafiki i poligrafii cyfrowej |
Iwona Zakrzewska |
LICEUM ZAOCZNE DLA DOROSŁYCH LODD
L.P | KLASA | WYCHOWAWCA |
1. | 1LOD | Dziecielska Elżbieta |
2. | 2LOD | Szmigiel Piotr |
3. | 3LOD | |
4. | 4LOD | Kasprzyk Dawid |