Dyrektor szkoły
Dorota Nowicka – Klimowicz
Wicedyrektorzy
Marzena Zalewska ds. dydaktyczno-wychowawczych gab. nr 104 budynek A |
Justyna Paliwoda ds. kształcenia zawodowego gab. nr 4 budynek B |
Sylwia Ronowicz ds. Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych i dydaktyczno-wychowawczych gab. nr 104 budynek A
|
Kierownik Szkolenia Praktycznego
Tadeusz Puzio gab. nr 4 budynek B
Zastępca Kierownika Szkolenia Praktycznego
Karolina Soboń – Jankowska gab. nr 4 budynek B
Nauczyciele
Lp. | Nauczyciele | Przedmiot/obowiązek |
1. | ABRAHAM ANETA | Język hiszpański |
2. | BEKISZ GABRIELA | Geodezja ogólna i zasady bezpieczeństwa w geodezji |
Prace geodezyjne i kartograficzne | ||
3. | DOMARUS EWA | Język polski |
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
4. | DOMINIUK BARBARA | Fizyka |
5. | DOPKE KINGA | Język angielski |
Język angielski w eksploatacji portów i terminali | ||
Język angielski zawodowy w architekturze krajobrazu | ||
Język angielski zawodowy w grafice | ||
6. | DROTLEW ANNA | Matematyka |
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
7. | DROŻAŃSKI MAREK | Język angielski |
Język angielski zawodowy | ||
Język angielski zawodowy w geodezji | ||
Język angielski zawodowy w realizacji nagłośnień | ||
8. | DZIECHCIOWSKA ANETA | Język angielski |
Język rosyjski | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
9. | DZIECIELSKA ELŻBIETA | Geografia |
Nauczanie indywidualne | ||
10. | DZIENIS JOANNA | Basen |
Wychowanie fizyczne | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
11. | FALKOWSKA ANGELIKA | Matematyka |
Nauczanie indywidualne | ||
12. | HADRYŚ JUSTYNA | Dokumentowanie obsługi klienta |
Elementy psychologii, prawa i etyki w reklamie | ||
Planowanie i przygotowanie kampanii reklamowej | ||
Podstawy reklamy oraz bezpieczeństwo i higiena pracy | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
Zarządzanie procesem realizacji kampanii reklamowej | ||
13. | HOPPE-DARZNIK IWONA | Język polski |
Nauczanie indywidualne | ||
14. | IDZIAK-CIESIELSKA MARZENA | Matematyka |
15. | JAGIEŁŁO AGNIESZKA | Język hiszpański |
16. | JANKOWSKI CEZARY | Eksploatacja środków transportu |
Nauczanie indywidualne | ||
17. | JASTRZĘBSKA-RADTKE ANDŻELIKA | Informatyka |
Matematyka | ||
18. | KACZYKOWSKA DOMINIKA | Język angielski |
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
19. | KALINOWSKI IRENEUSZ | Basen |
Strzelectwo | ||
Szkolenie dla Oddziałów Przygotowania Wojskowego | ||
Wychowanie fizyczne | ||
Zajęcia teoretyczne przygotowania wojskowego | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
20. | KASPRZYK DAWID | Historia |
Historia i teraźniejszość | ||
21. | KLEIN-SZALKOWSKA JOANNA | Chór |
Język niemiecki | ||
Muzyka | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
22. | KLINCEWICZ DOROTA | Historia |
Historia i teraźniejszość | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
23. | KORTUS BARBARA | Maszyny i urządzenia cyfrowe |
Nauczanie indywidualne | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
24. | KOSIŃSKI PRZEMYSŁAW | Eksploatacja środków transportu |
Fizyka | ||
Nauczanie indywidualne | ||
Organizowanie obsługi magazynów i ładunków | ||
Planowanie działań służb operacyjnych | ||
Podstawy eksploatacji portów i terminali oraz bezpieczeństwo i higiena pracy | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
25. | LACH ZUZANNA | Dobieranie roślin do urządzania obiektów architektury krajobrazu |
Obiekty architektury krajobrazu | ||
Pracownia aranżacji wnętrz | ||
Projekty obiektów architektury krajobrazu | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
26. | LIŻEWSKA ANNA | Drukowanie cyfrowe i obróbka druków |
Podstawy poligrafii | ||
Podstawy projektowania graficznego z bezpieczeństwem i higieną pracy | ||
27. | MAJEWICZ MAGDA | Język angielski |
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
28. | MAJEWSKI PAWEŁ | Cyfrowa obróbka i publikacja obrazu |
Kreacja i wykonywanie projektów reklamy (grafika) | ||
Projektowanie publikacji | ||
29. | MARCZEWSKA KATARZYNA | Biblioteka szkolna |
30. | MILEWCZYK ANNA | Psycholog szkolny |
31. | MROCZEK JOANNA | Pracownia rejestracji obrazu |
Wykonywanie fotografii reportażowej i okolicznościowej | ||
32. | MRUCZKOWSKI HENRYK | Religia/Etyka |
33. | NOWICKA-KLIMOWICZ DOROTA | Elementy psychologii, prawa i etyki w reklamie |
Historia | ||
34. | OLSZOWIEC MAGDALENA | Chemia |
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
35. | OLSZEWSKA URSZULA | Edukacja penitencjarna |
36. | OPAŁKA WIKTORIA | Plastyka |
Pracownia przygotowania materiałów cyfrowych | ||
Projektowanie graficzne | ||
Przygotowanie materiałów cyfrowych | ||
Tworzenie witryn internetowych | ||
37. | PALIWODA JUSTYNA | Kontrola produkcji poligraficznej |
Planowanie produkcji poligraficznej | ||
38. | PAŁKOWSKA JOANNA | Język angielski |
Pedagog szkolny | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
39. | PAUPA DANUTA | Język polski |
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
40. | PAWŁOWSKA JOANNA | Matematyka |
41. | PIOTROWSKA-KIRSCHLING AGNIESZKA | Chemia |
Nauczanie indywidualne | ||
42. | PIÓRKOWSKI KAMIL | Wychowanie fizyczne |
43. | POTRYKUS ANETA | Edukacja policyjna |
44. | PTAK-FEDYK WIOLETTA | Fizyka |
45. | PUZIO TADEUSZ | Edukacja dla bezpieczeństwa |
46. | RADECKA-MARZEC DARIA | Język polski |
47. | RESZKA ALDONA | Podstawy architektury krajobrazu oraz bezpieczeństwo i higiena pracy |
Prace w obiektach architektury krajobrazu | ||
Rośliny ozdobne w architekturze krajobrazu | ||
Urządzanie i pielęgnacja obiektów roślinnych | ||
48. | RONOWICZ SYLWIA | Biznes i zarządzanie |
Doradztwo zawodowe | ||
49. | RZEPPA NATALIA | Badania reklamy |
Biznes i zarządzanie | ||
Nauczanie indywidualne | ||
Podstawy przedsiębiorczości | ||
Przekaz i komunikat w reklamie | ||
Strategia w reklamie | ||
50. | SACZEWSKI WOJCIECH | Wychowanie fizyczne |
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
51. | SIEPETOWSKA AGNIESZKA | Historia |
Wiedza o społeczeństwie | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
52. | SINIECKA JUSTYNA | Geografia |
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
53. | SKÓLSKA IWONA | Geodezja ogólna i zasady bezpieczeństwa w geodezji |
Geomatyka | ||
Kartografia | ||
Prace geodezyjne i kartograficzne | ||
Prawo w geodezji | ||
Rysunek geodezyjny | ||
Terenowe ćwiczenia geodezyjne | ||
54. | SOBOŃ-JANKOWSKA KAROLINA | Kierownik Szkolenia Praktycznego / Doradca zawodowy |
55. | SOKOŁOWSKA DOROTA | Wychowanie fizyczne |
56. | STACHNIK JOANNA | Biologia |
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
57. | STANISZ MAJA | Język polski |
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
58. | STAŃCZYK KRYSTIAN | Historia |
Nauczanie indywidualne | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
59. | SZMIDTKA SEBASTIAN | Geodezja inżynieryjna |
Terenowe ćwiczenia geodezyjne | ||
60. | SZMIGIEL PIOTR | Język angielski |
61. | SZULC GRZEGORZ | Wychowanie fizyczne |
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
62. | TOMASZEWSKA MAGDALENA | Fizyka |
Matematyka | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
63. | TREDER KATARZYNA | Język rosyjski |
Nauczanie indywidualne | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
64. | UHLENBERG ESTERA | Geografia |
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
65. | WASIELKA LIDIA | Język polski |
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
66. | WILK AGATA | Drukowanie 3 D |
Kreacja i wykonywanie projektów reklamy (grafika) | ||
Laboratorium multimedialne | ||
Programowanie i obsługiwanie procesu druku 3D | ||
Rysunek techniczny | ||
Wykonywanie i publikacja projektów multimedialnych | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
7. | WIŚNIEWSKI KAROL | Authoring i archiwizacja dźwięku |
Montaż dźwięku | ||
Planowanie i wykonywanie nagłośnienia plenerowego, estradowego i teatralnego | ||
Planowanie nagłośnienia plenerowego, estradowego i teatralnego | ||
Podstawy realizacji nagrań i nagłośnień | ||
Podstawy realizacji nagrań i nagłośnień z bezpieczeństwem i higieną pracy | ||
Systemy nagłośnieniowe | ||
Urządzenia dźwiękowe do realizacji nagłośnienia | ||
Wykonywanie nagłośnienia plenerowego, estradowego i teatralnego | ||
68. | WITKOWSKA ELŻBIETA | Biologia |
Nauczanie indywidualne | ||
69. | WOLSZCZAK KATARZYNA | Język angielski |
Nauczanie indywidualne | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
70. | WOŁOSEWICZ GABRIEL | Obsługa podróżnych w portach i terminalach |
Organizacja i funkcjonowanie portów lotniczych | ||
Podróżni w portach i terminalach | ||
Transport w portach i terminalach | ||
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
71. | ZAJKOWSKI PAWEŁ | Informatyka |
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
72. | ZAKRZEWSKA IWONA | Język niemiecki |
Zajęcia z wychowawcą/godziny z wychowawcą | ||
73. | ZALEWSKA MARZENA | Geografia |
74. | ZATWARNICKA ANNA | Biologia |
75. | ZEGZUŁA LUDWIK | Religia/Etyka |
76. | ŻEBROWSKA ANNA | Język angielski |
Język angielski w działalności reklamowej | ||
Język angielski zawodowy w fotografii |