Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2021/2022
Lp. | Nazwisko i imię | DATA GODZINA | MIEJSCE/
SPOSÓB KOMUNIKACJI |
1 | ABRAHAM ANETA | ||
2 | BOGALECKA BEATA | Poniedziałek 16-17 | Teams/szkoła po wcześniejszym umówieniu przez Librus |
3 | CHUDZIK MONIKA | ||
4 | CICHOWSKA LONGINA | Poniedziałek 16:00-17:00
|
Teams lub szkoła po wcześniejszym umówieniu się przez Librus |
5 | CZARNECKA ANGELIKA | Poniedziałek 16:00-17:00 | Teams po wcześniejszym umówieniu się przez Librus |
6 | CZERSKA MARIA | czwartki 16.00-17.00 | Teams/Szkoła po wcześniejszym umówieniu przez Librus |
7 | DOBRZENIECKA KLAUDIA | Środy 14.20-15.05
Czwartek 17.00-18.00 |
Teams/Szkoła po wcześniejszym umówieniu przez Librus
|
8 | DOMARUS EWA | Piątek 15.15 – 16.15 | Teams lub szkoła po wcześniejszym umówieniu się przez librus |
9 | DOMINIUK BARBARA | ||
10 | DROTLEW ANNA | Poniedziałek 16.00 | Teams/szkoła po wcześniejszym umówieniu prze LIBRUS |
11 | DROŻAŃSKI MAREK | Poniedziałek 17-18:00 | Teams po wcześniejszym umówieniu przez LIBRUS |
12 | DZIECHCIOWSKA ANETA | Czwartek 16:00-17:00 | Teams/szkoła po wcześniejszym umówieniu prze LIBRUS |
13 | FORMELLA JANUSZ | ||
14 | FORMELLA LECH | ||
15 | GAJEWSKI SEBASTIAN | ||
16 | GATZ AGNIESZKA | ||
17 | GRACZYK DANUTA | Wtorek 15.30-16.30 | Teams, po wcześniejszym umówieniu się przez Librus |
18 | GUDALEWICZ MICHAŁ | Środa 15.10-16.10 | Teams/szkoła po wcześniejszym umówieniu przez LIBRUS |
19 | GZIK ANETA | Poniedziałek 15.00-16.00
|
Szkoła, po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
|
20 | HOPPE-DARZNIK IWONA | Poniedziałek
15.00 – 16.00 |
Teams po wcześniejszym umówieniu się przez Librus |
21 | IDZIAK-CIESIELSKA MARZENA | Poniedziałek 15.00-16.00 | Teams, po wcześniejszym umówieniu przez Librus
|
22 | JAGIEŁŁO AGNIESZKA | ||
23 | KACZYKOWSKA DOMINIKA | Środa 15.10-15.55 | Szkoła, po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
|
24 | KALINOWSKI IRENEUSZ | Wtorek 15.10 | Szkoła, po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
|
25 | KASPRZYK DAWID | Zgodnie z planem LODD | Librus |
26 | KLAWIKOWSKA MAŁGORZATA | Środa
16.00-17.00 |
Sala 103B lib Teams po wcześniejszym umówieniu przez dziennik elektroniczny Librus |
27 | KLEIN-SZALKOWSKA JOANNA | Środa 17.00-18.00 | Sala 5B lub Teams po wcześniejszym umówieniu przez Librus |
28 | KOHNKE PIOTR | ||
29 | KORTUS BARBARA | Piątek 15.50-16.30 | Teams lub szkołą w zależności od potrzeb |
30 | KOSIŃSKI PRZEMYSŁAW | Poniedziałek 16:50-17:50 | Szkoła, po wcześniejszym umówieniu przez Librus |
31 | KOSLER EWELINA | Piątek, godz. 15-16 | 6B; lub Teams, po wcześniejszym umówieniu przez Librus |
32 | KRAJEWSKA EWA | Zgodnie z planem LODD | Librus |
33 | KRAJKOWSKA KINGA | Poniedziałek 15.10-15.55 | Librus/ Szkoła po wcześniejszym umówieniu przez Librus |
34 | KRAMPA TOMASZ | Środa 16.05-16.50 | Teams/Szkoła po wcześniejszym umówieniu przez Librus |
35 | KRAUSE PAULINA | Wtorek godz. 16-17 | Teams, po wcześniejszym umówieniu przez Librus |
36 | KRAWCZUK NATALIA | ||
37 | LACH ZUZANNA | Wtorek, 18-19 | Teams po wcześniejszym umówieniu przez Librus |
38 | LESNER TOMASZ | Czwartek, 16:50-17:45 | Szkoła, po wcześniejszym umówieniu przez Librus |
39 | LEWANDOWSKA ANNA | ||
40 | LIŻEWSKA ANNA | Poniedziałek
15.05 15.50 |
102B również możliwość konsultacji on-line |
41 | MACEK EWA |
42 | MAJEWICZ MAGDA | Poniedziałek
16:00-17:00 |
Teams, po wcześniejszym umówieniu się przez dziennik Librus | ||
43 | MAJEWSKI PAWEŁ | ||||
44 | MARCZEWSKA KATARZYNA | ||||
45 | MAZUREK VIKTORIA | Zgodnie z planem dyżurów | Szkoła, po wcześniejszym umówieniu przez Librus | ||
46 | MROCZEK JOANNA | Środa
16.05 – 16.50 |
Sala 103 B | ||
47 | MRUCZKOWSKI HENRYK | Czwartek godz. 16-17 |
Szkoła, po wcześniejszym umówieniu przez Librus | ||
48 | NAPIÓRKOWSKI KAZIMIERZ | Poniedziałki 16:00-17:00 | W szkole, na zgłoszenie potrzeby, ustnie lub w Librusie | ||
49 | NIELEK TOMASZ |
|
|||
50 | NOWICKA-KLIMOWICZ DOROTA | ||||
51 | PALIWODA JUSTYNA | ||||
52 | PAŁKOWSKA JOANNA | ||||
53 | PAUPA DANUTA | Wtorki od 15.05 do 15.50 | Szkoła, a w innych godzinach Librus i Teams | ||
54 | PIÓRKOWSKI KAMIL | ||||
55 | PUZIO TADEUSZ | ||||
56 | RADECKA-MARZEC DARIA | Poniedziałek 15.00 – 16.00 | Librus lub szkoła po wcześniejszym umówieniu się przez Librus. | ||
57 | RONOWICZ SYLWIA | Zgodnie z planem pracy | Librus lub szkoła po wcześniejszym umówieniu przez Librus | ||
58 | RUSAK MICHAŁ | ||||
59 | SACZEWSKI WOJCIECH | Poniedziałek
16:30-17:30 |
Szkoła po wczesniejszym umówieniu się przez Librus | ||
60 | SIEPETOWSKA AGNIESZKA | Szkoła, po wcześniejszym umówieniu się przez Librus
|
|||
61 | SINIECKA JUSTYNA | Czwartki
15.10-15.55 |
Szkoła lub librus | ||
62 | SOBOŃ MAGDALENA | Poniedziałek 15.10-15.55 | Szkoła, po wcześniejszym umówieniu się przez Librus.
|
||
63 | SOKOŁOWSKA DOROTA | Poniedziałek 15.10-16.00 | Szkoła po wcześniejszym umówieniu przez Librus | ||
64 | SOWA-WLAZŁY AGNIESZKA | ||||
65 | STACHNIK JOANNA | Środa 16-17 | Teams . W razie potrzeby również w szkole po wcześniejszym umówieniu się przez Librus | ||
66 | STANISZ MAJA | Poniedziałek 17.20-18.20 | Teams, po wcześniejszym umówieniu się przez Librus | ||
67 | STAŃCZYK KRYSTIAN | Poniedziałek 16:05 – 16:50 | Teams, po wcześniejszym umówieniu się przez Librus, sala 2030A
|
||
68 | SZMIGIEL PIOTR | Zgodnie z planem LODD | Librus | ||
69 | SZTUKA URSZULA | Środa 16 – 17 | Teams/ szkoła po wcześniejszym umówieniu przez Librus | ||
70 | ŚLEDŹ MONIKA | ||||
71 | TESMER ANGELIKA | Wtorek
15:10 – 16:00 |
Teams/szkoła po wcześniejszym umówieniu przez Librus | ||
72 | TOMASZEWSKA MAGDALENA | Czwartek 15-16 | Teams/szkoła po wcześniejszym umówieniu się przez Librus | ||
73 | TREDER KATARZYNA | Czwartek 17-18 | Teams po wcześniejszym umówieniu przez Librus
|
||
74 | UHLENBERG ESTERA | ||||
75 | WASILEWSKA EWA | Piątek 15:55-16:30 | konsultacje w szkole, sala 7B | ||
76 | WENTA ANNA | ||||
77 | WIŚNIEWSKI KAROL | ||||
78 | WOLSZCZAK KATARZYNA | Środa 17:00 | Teams po wcześniejszym umówieniu się przez Librus | ||
79 | WOŁOSEWICZ GABRIEL | ||||
80 | WYSOCKI ADAM | ||||
81 | ZAKRZEWSKA IWONA | Środa 16-17 | Teams, po wcześniejszym umówieniu przez Librus | ||
82 | ZALEWSKA MARZENA | ||||
83 | ZEGZUŁA LUDWIK | Środa 15 -17 | Szkoła , po wcześniejszym umówieniu przez librusa |