Kolorowe kredki w pudełeczku noszę , kolorowe kredki bardzo lubią mnie…

Samorząd Szkolny wzorem roku ubiegłego zaprosił społeczność Szkolną do Konkursu „Aktywna klasa”. W każdym miesiącu zostanie zorganizowana jedna/dwie aktywności dla społeczności szkolnej polegające na celebrowaniu święta nietypowego.

Pierwszym dniem tematycznym był „dzień tęczowy” połączony z Dniem Kredki, który przypada 22 listopada. Za pomocą kredki uczniowie mogli wyrazić to co myślą, czują i o czym marzą.

Podczas lekcji wychowawczej uczniowie nagrali telefonem komórkowym wykonanie piosenki „Kolorowe kredki…” i do zmienili się tego dnia w kolorowe kredki.

Dzień ten był barwny niczym pudełko kredek. Uczniowie postarali się tego dnia o kolorowe stroje.

Wśród wybranych TOP 5 coverów piosenki „Kolorowe kredki” znalazły się wykonania klas: 1 B LO, 2 B T, 2 B LO, 2 E T, 2 B LO.

Dziękujemy młodzieży za zaangażowanie i uśmiech. Udowodniliście, iż w redzkiej szkole średniej potrafimy się bawić.