Konsultacje nauczycieli

Dyżury nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2017/2018

Po wcześniejszym umówieniu się przez sekretariat lub za pomocą wiadomości systemowej w dzienniku elektronicznym LIBRUS

 Telefon: (058) 678 70 80
Telefon komórkowy: 668 696 363
Lp Imię i nazwisko nauczyciela Termin dyżuru
1.   BELA WOJCIECH   Piątek 16.25-17.10
2.   BOGALECKA BEATA Wtorek 16.15-17.00
3.    BURDA MONIKA  W godzinach pracy psychologa
4.   BRZESKA AGATA    W godzinach pracy
5.   CALIK WOJCIECH Środa 15.00-16.00
6.    CHUDZIK MONIKA Środa 17.05-17.40
7.    CZAJKOWSKA EWA    W godzinach pracy biblioteki
9.   FORMELLA LECH Wtorek 17.10-17.50
10.    GORAJSKI ANDRZEJ    Wtorek 15.20-16.15
11.    HOPPE-DARZNIK IWONA Środa 14.25-15.30
12.    IDZIAK-CIESIELSKA MARZENA Piątek 15.20-16.00
13.   JACEWICZ GRZEGORZ   Poniedziałek 15.00-16.00
14.    JAGIEŁŁO AGNIESZKA Wtorek 14.20
15.   ST.CHOR. REZ. KALINOWSKI IRENEUSZ   1 czwartek miesiąca 16.15
16.    KLEIN-SZALKOWSKA JOANNA Piątek 16.15
17.    KMDR PPOR. REZ. KOHNKE PIOTR   Poniedziałek  15.20 Pod tel. 501-191-908
18.    KOŁACZ MARCIN   Środa 10.45-11.30
19.   KORTUS BARBARA   Poniedziałek 15.00-15.30 Wtorek15.00-15.30
20.    KRZEMIŃSKI MICHAŁ Wtorek14.35-15.20
21.    LASKOWSKI STANISŁAW Wtorek 16.15
23.   LEWANDOWSKA ANNA Poniedziałek 15.20
24.   LUBOCKI ADAM   Czwartek 15.20
25.   MACEK EWA  Poniedziałek 15.20-16.15
26.   MARCZEWSKA KATARZYNA MARIA Poniedziałek 17.10-17.50
27.   MAZUREK SYLWESTER    Poniedziałek 15.20-16.15
28.   NAPIÓRKOWSKI KAZIMIERZ   Poniedziałek 15.30
29.   NOWICKA-KLIMOWICZ DOROTA  Po wcześniejszym umówieniu się w sekretariacie
30.   OGOENWEMA JOWITA   Poniedziałek 15.30
31.    PALIWODA JUSTYNA  Po wcześniejszym umówieniu się w sekretariacie
32.   PAUPA DANUTA Poniedziałek 15.00
33.   POZŁÓTKA JOANNA   Czwartek 13.40-14.25
34.   PUZIO TADEUSZ  Po wcześniejszym umówieniu się w sekretariacie
35.    RONOWICZ SYLWIA W godzinach pracy doradcy zawodowego
36.   SIEPETOWSKA AGNIESZKA    Po wcześniejszym umówieniu się w sekretariacie
37.   SOKOŁOWSKA DOROTA   Wtorek 14.25-15.20
38.   SZMIDTKA SEBASTIAN  Poniedziałek 14.25-15.20
39.   SZPONIKOWSKA ANNA    Czwartek 12.25-13.30
40.   SZTUCZKIEWICZ WOJCIECH  W godzinach pracy pedagoga
41.   TOMASZEWSKA MAGDALENA Co druga środa 16.15
42.   ULATOWSKI STANISŁAW    Piątek 15.20-16.15
43.   WOLSZCZAK KATARZYNA Poniedziałek 15.20-1600
44.   WOŁOSEWICZ GABRIEL   Piątek 17.00
45.   WOSIK-UŁAS MARTA KAROLINA   Wtorek 16.15-17.00
46.   ZEGZUŁA LUDWIK   Środa 15.30-16.30
47.   ZALEWSKA MARZENA Poniedziałek 15.30-16.15
48.   WAŚKOWSKI DARIUSZ  Środa 16.25-17.10