Konsultacje nauczycieli

Dyżury nauczycieli dla rodziców w roku szkolnym 2018/2019

Po wcześniejszym umówieniu się przez sekretariat lub za pomocą wiadomości systemowej w dzienniku elektronicznym LIBRUS

 Telefon: (058) 678 70 80
Telefon komórkowy: 668 696 363
Lp Imię i nazwisko nauczyciela Termin dyżuru
1.         BELA WOJCIECH PON. 15.30-16.15
2.         BOGALECKA BEATA WT. 15.20-16.00
3.          BURDA MONIKA PON.7.00-12.00
WT. 12.00-16.00
ŚR.8.00-12.00
CZW.12.00-17.00
PT.10.00-14.00
4.         BRZESKA AGATA WG PLANU ZAOCZNEJ
5.         CALIK WOJCIECH WT. 15.00 – 16.00
6.          CHUDZIK MONIKA WT.14.35-15.20
7.          CZAJKOWSKA EWA BRAK
8.         FORMELLA LECH ŚR 16.15-17.00
9.         GATZ AGNIESZKA ŚR  14.25-15.20
10.       GORAJSKI ANDRZEJ PT.13.40-14.25
11.       HOPPE-DARZNIK IWONA CZW. 14.25-15.20
12.       IDZIAK-CIESIELSKA MARZENA PT.16.15-17.00
13.       JAGIEŁŁO AGNIESZKA PT. 14.30-15.15
14.      ST.CHOR. REZ. KALINOWSKI IRENEUSZ PON. 15.30- 16.30
15.       KLEIN-SZALKOWSKA JOANNA Pt.14.30-15.30
16.       KMDR PPOR. REZ. KOHNKE PIOTR PT. 15.30-16.15
17.      KORTUS BARBARA PON. 17.00- 17.30
18.      LASKOWSKI STANISŁAW PON. 16.15-17.00
19.      LEWANDOWSKA ANNA ŚRODA 15.30-16.15
20.      MACEK EWA  
21.      NOWICKA-KLIMOWICZ DOROTA  
22.      OGOENWEMA JOWITA PON.12.45-13.30
23.       PALIWODA JUSTYNA  
24.      PAUPA DANUTA ŚR. 15.20-16.05
25.      PUZIO TADEUSZ WT. 15.00-16.30
26.       RONOWICZ SYLWIA PT.12.00-16.00
27.      SIEPETOWSKA AGNIESZKA WT.14.35-15.20
28.      SOKOŁOWSKA DOROTA WT.16.15-17.15
29.      SZMIDTKA SEBASTIAN WT.15.20-16.05
30.      SZPONIKOWSKA ANNA CZW.12.00-12.30

LUB KONT. NA LIBRUSIE

31.      TOMASZEWSKA MAGDALENA ŚR 14.30-15.20
32.      WOLSZCZAK KATARZYNA PT. 17.10-18.00
33.      WOŁOSEWICZ GABRIEL PT. 17.10-18.00
34.      ZEGZUŁA LUDWIK WT.14.35-15.20
35.      ZALEWSKA MARZENA PON. 15.30-16.15
36.      FALKOWSKA ANGELIKA WG PLANU SZKOŁY ZAOCZNEJ
37.      GIERSZEWSKA ANETA

pedagog

PON.12.00-17.00
WT. 9.00-14.00
ŚR.12.00-16.00
CZW.10.00-14.00
PT.08.00-12.00
38.      GZIK ANETA ŚR. 15.00-16.00
39.      DOMINIUK BARBARA ŚR 11.30-12.15
CZW.12.45-13.30 
40.      KLAWIKOWSKA MAŁGORZATA PON.15.20-16.05
41.      LIŻEWSKA ANNA PT.15.20-16.05
42.      KOWALSKI ARKADIUSZ  
43.      NAWROT MACIEJ ŚR.17.15-18.00
44.      RENKIEWICZ IWONA WT.14.30-15.15
45.      RYNKIEWICZ MARCIN PT.16.20-17.00
46.      SINIECKA JUSTYNA PT.16.15-17.00
47.      SOCZÓWKA- LATOSIŃSKA MAGDALENA PT.14.25-15.20
48.      STAŃCZYK KRYSTIAN WT.14.35-15.20
49.      ŚLEPOWROŃSKA IWONA PON.15.20-16.05
50.      TREDER KATARZYNA CZW.17.00-17.30
51.      URASIŃSKA MARIA PON.15.20-16.05
52.      ZAWADZKI ARTUR  
53.      GARSTKA ANNA ŚR.16.25-17.00
54.      PRÓCHNICKA ANNA PO UZGODNIENIU TELEFONICZNYM