Zajęcia dodatkowe

dla uczniów Powiatowego Zespołu Szkół w Redzie

Lp. Rodzaj zajęć Dzień godzina Sala Opiekun zajęć Klasy, dla których dedykowane są zajęcia Uwagi
1. Zajęcia e-sportowe środa

czwartek

15.30-18.30 204 Dawid Żegliński 1ct,2ct,2dt,3ct zajęcia tylko dla grafików
2. Zajęcia teatralne wtorek, środa od 15.30 201 Danuta Paupa wszystkie różna częstotliwość zajęć
3. Język angielski środa 14.25 – 15.20   Agnieszka

Gatz

wszystkie w zależności od potrzeb grup
4. Język angielski       Marcin Rynkiewicz   od II semestru, po dokładniejszym poznaniu szkoły, uczniów oraz ich potrzeb i zainteresowań
5. Zajęcia florystyczne do uzgodnienia do uzgodnienia C Anna Lewandowska architektura krajobrazu, uczniowie chętni z pozostałych klas zajęcia tematyczne przed świętami (Boże Narodzenie, Wielkanoc, Dzień Matki)
6. zajęcia przygotowujące do matury z historii i wosu   piątek 8.00   Agnieszka Siepetowska klasy 2 oraz klasy 3  
7. Zajęcia z reklamy

(przygotowania do konkursów i egzaminu zawodowego)

pon 8.00   Iwona Ślepowrońska klasy reklamy  
8. matematyka środa 14:35 – 15:20   Magdalena Tomaszewska wszystkie w zależności od potrzeb
9. język angielski środa 13:40-14:25   Wolszczak Katarzyna wszystkie w zależności od potrzeb uczniów
10. koło matematyczne wtorek 13:40-14:25   Aneta Gzik wszystkie  
11. koło fotograficzne czwartek -wykład

sobota- plener

15.20-16.05

10.00-13.00

1 Anna Liżewska dla wszystkich pierwszy czwartek miesiąca – wykład/

pierwsza sobota miesiąca – plener (2-3h w wybranym punkcie Trójmiasta)

12 terapia pedagogiczna czwartek 14.00-14.45 5 Aneta Gierszewska uczniowie z dokumentacją specjalistycznych poradni w zależności od zaleceń
13 Dyskusyjny Klub Książki raz w miesiącu, do uzgodnienia do uzgodnienia 101 Iwona Hoppe dla wszystkich  
14 Klub Debat do uzgodnienia do uzgodnienia 101 Iwona Hoppe, J.Ogoenwema dla wszystkich  
15, Terapia psychologiczna do uzgodnienia do uzgodnienia 200 Monika Śledź uczniowie objęci pomocą pp  
16 matematyka piątek 16.15-17.00 101 Marzena Idziak-

Ciesielska

wszystkie w zależności od potrzeb
17 wychowanie fizyczne wtorek 14.30-16.00 hala sp. Ireneusz kalinowski wszystkie SKS Koszykówka
18 zajęcia ogólno wojskowe / musztra poniedziałek 15.20-16.20 plac apelowy Ireneusz kalinowski klasy mundurowe musztra
19 język angielski zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej wtorek 8.55-9.40 107 J.Ogoenwema 3BLO, 3 CLO  
20 język angielski czwartek 9.50-10.35 107 J.Ogoenwema uczniowie przygotowujący się do Olimpiady wg potrzeb
21 Geografia wtorek 15.30 – 16.15 201 Justyna Siniecka dla wszystkich wg potrzeb