Finał Konkursu Logistycznego w WSAiB Gdynia

W dniu 28.03.2019 r. w Gdyni odbył się finał VII edycji Konkursu Logistycznego organizowanego przez WSAiB im. Edwarda Kwiatkowskiego. Do tegorocznego finału z naszej szkoły zakwalifikował się Łukasz Bielaszewski – uczeń technikum eksploatacji portów i terminali. W prawdzie nie udało się Łukaszowi zająć jednego z pierwszych trzech miejsc, ale już udział w finale, to duży sukces.

Po teście uczniowie mogli wysłuchać ciekawych prelekcji logistyków-praktyków: o wypadku statku MSC Zoe w kontekście ewentualnej awarii wspólnej – Arnold Laskowski i Joanna Bielińska z ATC Cargo SA, „Trzy słowa o spedycji” – Izabela Wardach z Northgate Logistics oraz „Jak zarobić, aby się nie narobić?” – Mikołaj Ptak, wykładowca WSAiB, manager dystryktu Coca Cola.

Łukaszowi gratulujemy i życzymy powodzenia w konkursach w przyszłym roku szkolnym.