Jakiego pracownika potrzebuje dziś pracodawca?

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości odbył się w naszej szkole Kiermasz ofert pracy zorganizowany przez OHP MCK Wejherowo. Podczas spotkania uczniowie poznali zagadnienia dotyczące nowoczesnych metod poszukiwania pracy oraz zakresu działalności i usług świadczonych przez OHP MCK Wejherowo. Młodzież otrzymała solidną dawkę informacji, z których mogą skorzystać, jeśli zakończą swoją edukację lub podejmą naukę w formie niestacjonarnej. Zaczerpnęli informacji na temat rejestracji, ofert pracy, szkoleń czy dowiedzieli się jak otrzymać informacje o różnych formach wsparcia w zatrudnieniu osób bezrobotnych. Zapoznani zostali z podstawowymi informacjami  i oczekiwaniami współczesnego rynku pracy.