Konkurs dla gimnazjalistów „Mój wymarzony zawód z przyszłością” rozstrzygnięty

24 maja w Powiatowym Zespole Szkół w Redzie odbyło się uroczyste wręczenie nagród, wyróżnień oraz dyplomów w konkursie pt. „Mój wymarzony zawód z przyszłością” organizowanym przez naszą szkołę. Konkurs został skierowany do uczniów klas II i III szkoły gimnazjalnej powiatu wejherowskiego. Zadanie konkursowe polegało na opracowaniu przez ucznia gimnazjum prezentacji multimedialnej na temat ,,Mój wymarzony zawód z przyszłością” oraz zaprezentowaniu tej pracy w formie wypowiedzi ustnej. Został on zorganizowany w trzech etapach: szkolnym, etap II   –  ogólno powiatowy I stopnia oraz etap III  –  ogólno powiatowy II stopnia. Celem konkursu było aktywizowanie młodzieży gimnazjalnej do kreowania własnej ścieżki kariery zawodowej.

Lista laureatów konkursu

I MIEJSCE – Kamila Mazur

II MIEJSCE – Anita Taborska

III MIEJSCE – Anna Taborska

Laureatom i finalistom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!