Natalia Paczuła laureatką finału Okręgowego XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej

W dniu 9 kwietnia 2022r. na Wydziale Biologii UG odbył się okręgowy finał XXXVII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.
Udział brało 50 uczniów, którzy zakwalifikowali się po etapie szkolnym czyli uzyskali 80% punktów.
Z naszej szkoły zakwalifikowały się 2 uczennice: Marlena Ludzińska z kl. IIIbpL oraz Natalia Paczuła z IVeT
Po eliminacjach pisemnych wyłoniono 12 finalistów, którzy przed komisją odpowiadali na 6 zadań z wiedzy bardzo szeroko rozumianej ekologii. Czyli organizacje, projektowanie doświadczeń, prasa ekologiczna, problemy współczesnego świata.
Natalia zwycięsko przeszła przez eliminacje i otrzymała awans do etapu centralnego jako laureatka i będzie reprezentowała naszą Szkołę w czerwcu.
Na tym etapie już praktycznie posiada indeks.
Gratulacje dla naszej Laureatki oraz finalistki Marleny, której zabrakło 1 pkt.