Otrzęsiny klas pierwszych sektora kreatywnego

W ubiegłym tygodniu miały miejsce otrzęsiny klas pierwszych technikum branż kreatywnych. To tradycja stara jak sam system edukacji. Pamiętacie swoje otrzęsiny? Była profesjonalna jazda czołgiem, skoki ze spadochronem, próbka wojny,  wspólne śpiewania i tańce.

Pierwszoklasiści z uśmiechem na twarzach i prawdziwie kocim sprytem fantastycznie radzili sobie z różnorakimi przeszkodami i utrapieniami. Dopingowani przez starszych, projektowali reklamę, prezentowali portret wychowawcy, próbowali oryginalnej potrawy opartej na „tajnej”, przekazywanej z klasy do klasy recepturze. Motywem przewodni był rajd pieszy „Reda nasza Reda…”.

Wszyscy uczniowie wykazali się różnymi umiejętnościami  i zostali pełnoprawnymi członkami szkoły. Gratulujemy!