Porozumienie o współpracy z Politechniką Gdańską a Powiatowym Zespołem Szkół w Redzie

Dnia 29.09.2023 roku zostało zawarte porozumienie o współpracy z Politechniką Gdańską a Powiatowym Zespołem Szkół w Redzie. Jest nam niezmiernie miło, że Uczelnia zajmująca jedno z najwyższych miejsc w Rankingu Szkół Wyższych Perspektyw 2023 będzie współpracować z PZS w Redzie na rzecz podwyższenia jakości edukacji uczniów w celu przygotowania ich do kontynuowania nauki na Politechnice Gdańskiej.

Organizowanie wspólnych przedsięwzięć dydaktycznych, udział uczniów w zajęciach realizowanych przez nauczycieli akademickich, a także wzajemne konsultacje dotyczące programów nauczania to tylko, niektóre płaszczyzny porozumienia.

Współpraca tego rodzaju jest dla Powiatowego Zespołu Szkół w Redzie zarówno wyróżnieniem, jak i wyzwaniem.  Nasze działania mają na celu ciągłe podnoszenie jakości kształcenia, ale także motywowanie naszych uczniów do kontynuowania nauki na najlepszych uczelniach w Polsce.