#RideForKevin z klasą 3DT proszą o wsparcie!

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele!
Jako #RideForKevin wraz z ISKIERKĄ MIŁOŚCI organizujemy paczki dla dzieci niepełnosprawnych i seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Wejherowie. Zbieramy pluszaki, ale w głównej mierze słodkości. Zwracamy się z prośbą do tych którzy chcieliby wspomóc naszą akcję. Wszystkie upominki przynosimy do sali 1B do 10 grudnia. Dla wspomagających naszą zbiórkę  przewidziane są dodatkowe punkty, więc prosimy o podpisywanie upominków. Mały gest, a może uszczęśliwić osoby które nie mogą spędzić świąt w gronie najbliższych.

Wielu z was pewnie nie wie co oznacza #RideForKevin. Jest to fundacja, która powstała na cześć naszego kolegi z klasy, Kevina, który w te wakacje zginął wskutek wypadku. Kevin był chłopakiem zawsze uśmiechniętym i gotowym pomóc innym.
Klasa 3DT