Targi Reklamy i Druku RemaDays 2023

3 lutego uczniowie technikum w zawodzie grafiki i poligrafii cyfrowej oraz technik reklamy wzięła udział w targach reklamy i druku RemaDays Warsaw 2023. Celem targów było zapoznanie się uczniów z nowościami technologicznymi z zakresu poligrafii i druku oraz trendów na rynku reklamy.

Na targach pojawiło się ponad trzystu wystawców z całej Europy. Dla uczniów była to okazja do zaznajomienia się z ofertami producentów i dystrybutorów maszyn i materiałów do druku, poligrafii i produkcji reklamowej, nowych technologii, czy też twórców upominków i tekstyliów reklamowych wraz z opakowaniami i produkcją poligraficzną. W wydarzeniu brali udział również usługodawcy z dziedziny reklamy wizualnej i nośników reklamowych, reklamy świetlnej, POS, a także mediów i wyposażenia miejsc sprzedaży.

Uczestnictwo w targach było bardzo inspirujące. Uczniowie wrócili z targów RemaDays Warsaw ze świadomością dokonania pełnego przeglądu najatrakcyjniejszych i najbardziej innowacyjnych ofert oraz rozwiązań w branżach związanych ze swoimi przyszłymi zawodami.