Uczniowie technikum eksploatacji portów i terminali podczas zajęć na Uniwersytecie Morskim w Gdyni

Co się składa na system logistyczny? Jaka jest rola transportu w logistyce? Na te i inne pytania z problematyki logistyki znaleźli odpowiedź uczniowie technikum eksploatacji portów i terminali podczas zajęć na Uniwersytecie Morskim w Gdyni.

W ramach projektu „Rejs do nauki” młodzież z technikum mundurowego wzięła udział w wykładzie „Transport i systemy logistyczne”. Młodzież dowiedziała się między innymi o typach i rodzajach systemu logistycznego oraz warunkach determinujących jego funkcjonowanie. Wykład dr Sławomira Skiby i dr Roberta Marka przybliżył uczniom znaczenie transportu dla systemu logistycznego.