Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

1 września zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2021/2022. Podczas oficjalnej uroczystości wprowadzono sztandar szkoły, odśpiewano hymn państwowy, po czym głos zabrała pani Dyrektor Dorota Nowicka – Klimowicz, która powitała serdecznie wszystkich uczniów klas pierwszych rozpoczynających naukę w naszej szkole i zachęciła ich, by śmiało korzystali z koleżeńskiej otwartości oraz życzliwości uczniów klas starszych, a także wsparcia nauczycieli i wychowawców na swojej nowej szkolnej drodze.

Podczas uroczystości kilka słów do uczniów skierował pan komandor Ireneusz Aniszewski z Wojskowej Komendy Uzupełnień w Gdyni. Do zgromadzonych z apelem Młodzieżowej Rady Powiatu Wejherowskiego w sprawie szczepień przeciwko covid -19 dla młodzieży wystąpiła Martyna Dreinert – przedstawicielka Młodzieżowej Rady Powiatu Wejherowskiego.

Po oficjalnej uroczystości uczniowie rozeszli się do sal lekcyjnych, gdzie wychowawcy przekazali ważne informacje dotyczące nowego roku szkolnego.