Weekend cudów za nami…

W tym roku po raz kolejny braliśmy udział w ogólnopolskiej akcji pomocy najuboższym „Szlachetna Paczka”. Dzięki waszej hojności udało nam się spełnić wszystkie potrzeby Pani Janiny. Zgromadziliśmy  osiemnaście paczek zawierających, przede wszystkim, artykuły pierwszej potrzeby (żywność, kosmetyki, chemia gospodarcza). Wśród podarowanych rzeczy znalazła się również kosiarka zakupiona przez rodziców jednego z uczniów. DZIĘKUJEMY J

Wszystkie paczki zostały pięknie opakowane przez uczniów klasy 2bt i uczennice klasy 3apLO. DZIĘKUJEMY!

Drogi Darczyńco,

dziękujemy, że razem z nami zmieniasz historię Rodzin, które mają mniej szczęścia w życiu!

Zapraszamy do przeczytania wrażeń Rodziny (Pani Janina) i Wolontariusza z Weekendu Cudów, w trakcie którego Twoja paczka dotarła do Rodziny.

Relacja ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Gdy w sobotę dotarliśmy z Paczkami do mieszkania, pani Janina była ogromnie wzruszona, zdziwiona, że jest ich aż tyle. Kiedy wnosiliśmy do małego mieszkanka poszczególne podarunki, nie mogła nadziwić się, że to wszystko dla niej. Stała przy drzwiach i tylko wzdychała. Kiedy zostały zamknięte drzwi, po wniesieniu ostatniego pakunku, pani Janina usiadła na krześle i się rozpłakała. Nie mogła przez dłuższą chwilę wypowiedzieć ani słowa. Poprosiłam seniorkę o to, aby zechciała rozpakować paczki. Trzęsącymi się dłońmi zaczęła powoli odwiązywać wstążki mówiąc „nie można zniszczyć tak pięknych wstążek, muszę je zachować”. Kiedy rozpakowała paczkę, w której znajdowała się kosiarka, usłyszałam „ojejku, przecież to taka droga rzecz, nie myślałam, że mogę ją otrzymać”. Każdy otwierany karton komentowała słowami „to niemożliwe, aż tyle tego, to dla mnie?” „Jak ja się będę mogła odwdzięczyć za tyle dobra?”

Słowo od Rodziny

Dziękuję za wszystko, za to, że przygotowaliście dla mnie aż tyle rzeczy. Niech Wam się to wszystko zwróci w podwójnej dobroci.
Spokojnych, rodzinnych Świąt i dużo pomyślności w Nowym Roku.