Wizyta studyjna w drukarni Wejherplast w Wejherowie.

W dniu 26.09.2023r. uczniowie klasy 3ct  PZS w Redzie kształcący się w zawodzie technik grafiki i poligrafii cyfrowej uczestniczyli w wycieczce studyjnej do drukarni Wejherplast w Wejherowie.

Celem wizyty uczniów naszej szkoły było zapoznanie młodzieży z działalnością drukarni oraz ze znajdującym się na jej  wyposażeniu parkiem maszynowym, stosowanymi w drukarni technologiami a także obserwacja wykonywanych zadań i środowiska pracujących tam osób.

Podczas wizyty studyjnej p. Joanna Lelwic specjalista ds. marketingu i współwłaściciel drukarni Wejherplast podzieliła się z uczniami swoim doświadczeniem zawodowym oraz zapoznała ich ze specyfiką wykonywanej przez siebie pracy. Dzięki temu, młodzież miała możliwość skonfrontowania teoretycznej wiedzy zawodowej z praktyką, która przekazana została w przyjazny i dostępny sposób przez pracowników zakładu.

Bardzo dziękujemy pracownikom drukarni Wejherplast za miłe przyjęcie oraz możliwość zwiedzania drukarni i ogrom przekazanej wiedzy praktycznej.