25. rocznica wstąpienia Polski do NATO – spotkanie z byłym żołnierzem wojsk specjalnych

We wtorek 12 marca z okazji 25 rocznicy wstąpienia Polski do NATO na strzelnicy szkolnej odbyło się spotkanie kadetów klas mundurowych z byłym żołnierzem Wojsk Specjalnych, Weteranem Działań poza Granicami Państwa st. chor. sztab. mar. rez. Jackiem Czajkowskim.

W trakcie spotkania uczniów mieli możliwość prowadzenia rozmów i dyskusji o patriotyzmie, braterstwie, służbie wojskowej i misjach w Afganistanie i Iraku. Nasz Gość przybliżył specyfikę slużby w Jednostce Specjalnej oraz chętnie odpowiadał na pytania, dzielił się swoimi doświadczeniami, oraz udzielał cennych rad i wskazówek na przyszłą służbę wojskową naszym kadetom.

Dziękujemy bardzo Panu Chorążemu Jackowi Czajkowskiemu za poświęcony czas i wspieranie nas w działaniach na rzecz patriotyzmu , obronności i odpowiedzialności za nasz kraj.

Autor: Ireneusz Kalinowski