Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

„Kształtujemy serca młodych ludzi, rozwijamy ich umiejętności i uczymy optymizmu”

4 września, podobnie jak w całym kraju, w naszej szkole rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Oznacza to koniec beztroski, odpoczynku  i podróży, a w to miejsce przyjdzie czas na pracę, zdobywanie wiedzy oraz zdawanie egzaminów.

Uroczystości inauguracyjne   rozpoczęto od wprowadzenia pocztu flagowego i odśpiewania hymnu państwowego. Na początku Pani Dyrektor, Dorota Nowicka – Klimowicz, powitała nauczycieli, pracowników szkoły i uczniów. Na inauguracji nowego roku szkolnego 2017/2018 oprócz uczniów, grona pedagogicznego, dyrekcji szkoły obecni byli również rodzice. Pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych, kierując wiele ciepłych słów zwłaszcza do nowych uczniów naszej szkoły, którzy będą zdobywać wiedzę w klasach pierwszych technikum i liceum. Następnie przedstawiła uczniom ich wychowawców. Życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji ze zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Nauczycielom satysfakcji z pracy, a rodzicom zadowolenia z sukcesów dzieci.

Głos zabrał również przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Patryk Mrozek. Życzył kolegom i koleżankom udanego roku i przekonywał, że szkoła może być ich drugim domem.

Na koniec wszyscy uczniowie rozeszli się do klas, aby spotkać się z wychowawcami na pierwszej w tym roku lekcji wychowawczej.

Wszystkim uczniom i rodzicom życzymy udanej współpracy, wytrwałości i optymizmu. Niech nowy rok pracy będzie wypełniony pozytywnymi doświadczeniami, sprzyjał wszechstronnemu rozwojowi oraz przyniesie Wam radość i satysfakcję.

Zespół ds. promocji szkoły