Weekend cudów za nami…

W tym roku po raz kolejny braliśmy udział w ogólnopolskiej akcji pomocy najuboższym „Szlachetna Paczka”. Dzięki waszej hojności udało nam się spełnić wszystkie potrzeby Pani Honoraty. Zgromadziliśmy  osiemnaście paczek zawierających, przede wszystkim, artykuły pierwszej potrzeby (żywność, kosmetyki, chemia gospodarcza). Wśród podarowanych rzeczy znalazł się również odkurzacz podarowany przez Dawida z klasy I , deska do prasowania, odzież, pościele, ręczniki, perfumy oraz płyty OSB. Papier do pakowania  został  ozdobiony  przez uczennice  klasy 3 bT, 4 a LO p,  natomiast paczki pięknie opakowali uczniowie z klasy 4 a Tp i 4 c Tg.

Dziękuję Pani Dyrektor za okazane  wsparcie , wychowawcom za pomoc, uczniom, którzy przyczynili się do sukcesu naszego przedsięwzięcia.  Dziękuję nauczycielom i pracownikom szkoły za indywidualny wkład w przygotowanie paczki.

Dziękuję również Panu Krystianowi z Pucka , który jest chodzącym dobrem, za hojne wsparcie naszej akcji oraz dwóm młodym ludziom – Klaudiuszowi za pomoc w zawiezieniu paczek do magazynu Szlachetnej Paczki  oraz Tomaszowi za udostępnienie samochodu .

DZIĘKUJEMY!