Zajęcia w pracowni druku cyfrowego

Przygotowanie projektu, impozycja, drukowanie, laminowanie, bigowanie, wykrawanie i składanie to dla uczniów klasy trzeciej kierunku technik grafiki i poligrafii cyfrowej pojęcia, które nie stanowią już tajemnicy. Na zajęciach praktycznych z przedmiotu drukowanie cyfrowe i obróbka druków w tym roku szkolym powstały m. in. dwa rojekty.
Pierwszy to okładka do lektury Lallka Bolesława Prusa. Książki z ich autorskimi okładkami są już w bibliotece szkolnej i liczymy na to, że wypożyczycie je w nowym roku szkolnym.
Drugi projekt to drukowany zeszyt. Graficy pracowali nad nim przez cały rok. Zeszyt pomoże w przygotowaniu do egzaminu, przypomni wiedzę po wakacjach, a także będzie piękną pamiątką pierwszej samodzielnie wykonanej publikacji publikacji.