Olimpiada o ubezpieczeniach społecznych – etap wojewódzki

16 marca 2019 r. odbył się na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego etap wojewódzki Olimpiady ZUS – „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych. W półfinałowych zmaganiach brało udział 20 drużyn, które zostały wyłonione z pomorskich szkół startujących w zmaganiach. Drużyny musiały rozwiązać liczący 25 pytań wielokrotnego wyboru test o ubezpieczeniach, emeryturach, zasiłkach i prowadzeniu firmy. O tym, kto przechodzi do krajowego finału, zdecydowała liczba zdobytych punktów. Reprezentantom Powiatowego Zespołu Szkół w Redzie: Kamili Domańskiej, Sylwii Szwedy i Aleksandry Grabowskiej, do zwycięstwa zabrakło… zaledwie kilku punktów.

Serdecznie dziękujemy uczniom za włożony trud w przygotowanie się do trudnej Olimpiady.