Otrzęsiny klas pierwszych sektora kreatywnego

Przybyliście na Olimp, gdzie rządzi Zeus /pokłon w stronę Zeusa/ – tymi słowami rozpoczęły się otrzęsiny klas pierwszych technikum branż kreatywnych pt. „Na Olimpie”. Miały one na celu uroczyste przyjęcie „pierwszaków” do społeczności szkolnej.

Tradycyjnie organizacją imprezy zajął się Samorząd Uczniowski. Zadania dla pierwszoklasistów tak zostały skonstruowane, by wnieść mnóstwo radości i uśmiechu. Pierwszoklasiści z uśmiechem na twarzach i prawdziwie kocim sprytem fantastycznie radzili sobie z różnorakimi przeszkodami i utrapieniami. Była profesjonalna jazda czołgiem, skoki ze spadochronem, próbka wojny,  pokaz mody, wspólne śpiewania i tańce. Motywem przewodni był rajd pieszy „Reda nasza Reda…”. Po wykonaniu wszystkich konkurencji, do rąk gospodarzy klas trafiły pamiątkowe dyplomy.

„Otrzęsiny” anno domini 2019 okazały się świetną zabawą zarówno dla młodzieży, jak i nauczycieli. Pokazały jak można kulturalnie spędzać czas integrując jednocześnie środowisko uczniowskie. Wszyscy pierwszoklasiści wykazali się różnymi umiejętnościami  i zostali pełnoprawnymi członkami szkoły. Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i fantastyczną zabawę!