Teatr szkolny

Z przyjemnością informujemy, że Powiatowy Zespół Szkół w Redzie w roku szkolnym 2017/2018 brał udział w projekcie kulturalnym z zakresu edukacji teatralnej. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli wykonywali zadania przewidziane regulaminem konkursu „Teatr szkolny – edukacja kulturalna młodego człowieka”.

Projekt ożywił życie kulturalne społeczności szkoły – jego zespołów klasowych, a w szczególności osób i klas najbardziej zainteresowanych współzawodnictwem w wybranych dziedzinach kultury. Duży udział w przedsięwzięciu miała grupa teatralna pod kierunkiem pani profesor Danuty Paupy.

W wyniku udziału w Ogólnopolskim projekcie Studium Prawa Europejskiego nasza Szkoła otrzymała certyfikat: „Teatr szkolny – edukacja kulturalna młodego człowieka”. Dziękujemy za zaangażowanie oraz wypracowany ogromny sukces.