100-km na 100-lecie

14 listopada uczniowie Szkolnego Koła Cyklistów wraz ze Szkolnym Kołem Historycznym postanowili uczcić 100 – lecie odzyskania niepodległości przez Polskę udając na Hel (Reda-Hel-Jastarnia-pociągiem do Redy) . Mimo niesprzyjających z samego rana warunków atmosferycznych grupa w składzie: Nikola Lademann, Kamila Celmierowska, Oliwier Adamczewski, Szymona Aranowski, Michał Brajer, Frankowski Jakub, Kwidziński Jakub, Adam Mocek, Patryk Mrozek, Michał Nadolski, Szymon Polewski, Patyk Plichta, Jakub Rosengart oraz opiekunowie pan Ireneusz Kalinowski oraz pani Agnieszka Siepetowska. Pod drodze mogliśmy zobaczyć liczne fortyfikacje wzniesione w IIRP. Mimo problemów technicznych mniejszych („kapeć”) oraz na sam koniec poważniejszych (holowanie) udało nam się z Helu dotrzeć do Jastarni i stamtąd ruszyć do Redy. Walka ze słabościami była ciężka, ale daliście radę!!! Pamiętajcie, że nasz umysł nie zna granic, a słabości fizyczne można pokonać. Moc była z Wami!!! Przy tej okazji dziękuję pomocy technicznej oraz opiece medycznej, która to udzielała nam natychmiastowej pomocy. 🙂 🙂 🙂 Kolejny rajd….już krótszy w grudniu (śladami Grudnia ’70 w Gdyni)