Uwaga Szkolny Konkurs Języka angielskiego!

Drodzy uczniowie chciałybyśmy zaprosić Was do udziału w konkursie języka angielskiego polegającym na napisaniu opowiadania związanego z zimą lub Świętami Bożego Narodzenia. Wybór gatunku pozostawiamy Wam. Może być to crime story, love story, horror story …

Opowiadania będziecie tworzyć na platformie storybird.com, gdzie znajdziecie wskazówki i porady jak się do tego profesjonalnie zabrać. Będziecie również mogli dodać ilustracje do stworzonych przez siebie opowiadań. Platforma jest w języku angielskim.

Osoby zainteresowane muszą zgłosić się do pani Katarzyny Wolszczak lub pani Agnieszki Gatz w celu otrzymania loginu i hasła do konta na platformie storybird.com. Prosimy o zgłaszanie się do dnia 26.10.2018. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 05.12.2018.

Serdecznie zapraszamy!