Dzień Piekarzy i Cukierników w naszej szkole

W marcu obchodzony jest Dzień Piekarzy i Cukierników. Z tej okazji Samorząd Szkolny zorganizował kolejną zabawę w ramach szkolnego konkursu „Aktywna klasa w szkole”. Przedstawiciele klas wcielili się w rolę cukierników i postanowili wykazać się swoimi umiejętnościami kulinarnymi. Zadaniem uczniów było wykonanie ciastek dowolną techniką na podstawie zdjęcia. Aromat słodkości unosił się po całym holu szkoły i przyciągnął niejednego niejadka.

Na pewno w pamięci uczniów zostanie nie tylko ich smak, ale również doświadczenia kulinarne.